Do Polabských sítí investovala skvělá Margareta Křížová

Zanechte nám komentář

Známá investorka Margareta Křížová se rozhodla investovat do Polabských sítí. Než nám začnete závidět získané miliony, zadržte. Žádné totiž nemáme.

Ale začněme pěkně od začátku.

Poslední roky se nesly ve jménu motivačních a výukových programů pro podnikatelky. Četly jsme zprávy o tom, kolik žen zahájilo svou podnikatelskou činnost. V počtu nově založených živností jsme trumfly dokonce i muže.

Podnikání není jen o úspěchu a vydělaných milionech

Ale. Podnikání není jednoduché. Přináší krušné chvilky, bezesné noci a někdy i slzy. Někdy přináší dluhy, někdy nesplacené dluhy a někdy dokonce i nesplatitelné dluhy.

Otevřená minikonference pro podnikatelky proto dostala letos název „Podnikání bez příkras“. Nesla se ve velmi pozitivním duchu, avšak mluvilo se také o odvrácené straně podnikání.

O své zkušenosti se velmi upřímně podělily místní podnikatelky Magda Hájková z MagsBags a Jana Puterová z KrisKros Café.

Dvoumilionový obrat

Následovala známá Dominika Špačková, která se věnuje podpoře podnikání maminkatelek. „Podnikatelky se často dřou do úmoru za pár tisíc měsíčně“, upozornila Dominika. „I příjmy je však nutné a hlavně možné plánovat,“ říká Dominika. Nikdo z nás asi nezapomene na dvoumilionový obrat, na který bychom se podle Dominiky měly dostat.

Vědět, kdy přestat

Další příspěvek patřil Margaretě Křížové, která je známá jako investorka z pořadu České televize „Den D“. Dle jejích vlastních slov však s sebou kufry plné peněz nenosí, jak by si mnozí přáli. Paní Margareta neinvestuje peníze, nýbrž svůj čas. A právě ten investovala i do nás.

Její příspěvek byl velmi výživný. Prošly jsme většinu důležitých oblastí a hodně jsme se smály. „Nebojte se pustit do zajímavého projektu,“ povzbudila nás Margareta Křížová s tím, že vyzkoušet se má vše. „Je ale potřeba vědět, kdy přestat, když se projekt nedaří,“ dodala vzápětí a přidala vlastní zkušenost.

Závěr konference patřil odpočinkovému tématu „Dej si prostor a buď fit“. Aneb jak si srovnat hlavu a konečně zhubnout.

Jak připravit podobnou minikonferenci?

Připravit podobnou minikonferenci není úplně jednoduché, ale pozitivní ohlasy nám to vše vynahradily. Co nám nejvíc pomohlo při přípravě? Překonaly jsme syndrom líné huby a nenechaly se odradit neúspěchem. Nevyšlo nám vše, oč jsme se pokoušely. Ale to snad ani není v lidských silách.

Co nám však pomohlo úplně nejvíc, je práce mnoha dalších lidí. Bez nich bychom s Olgou seděly samotné v kavárně a možná vedly chytré řeči.

Kdo si zaslouží naše poděkování?

Magda Hájková, Jana Puterová, Dominika Špačková, Margareta Křížová, Ivana Štěrbová a Jana Kyzivátová za své příspěvky na minikonferenci.

Jirka Sládek z Coworkingového centra BOBR za skvělou spolupráci, neuvěřitelnou proměnu prostorů i bravurně zvládnutou organizaci parkování.

Zuzka Dobrotková a Petra Hánlová za líčení účastnic.

Tomáš Adamec za skvělé občerstvení, které nám dodal.

Nikola Junková za pomoc s detaily, bez kterých by to nešlo.

Společnost ROSSMANN za skvělé dárky.

Adéla Ebertová z Adélčiny květiny a bedýnky za krásné tulipány pro účinkující.

Míša Nohejlová z Neofoto za úchvatné fotky.

Eva Šašková, která nám ze svého fotoateliéru zapůjčila šatní tyč a věšák.

A všechny účastnice, které vytvořily báječnou a nezapomenutelnou atmosféru.

Na co se můžete těšit dál?

V dubnu nás čeká další akce Google Business Group na téma mobilní marketing.

Domlouváme pro vás workshop s Dominikou Špačkovou, kde vás naučí, jak se dostat k vysněnému dvoumilionovému obratu.

Napište nám komentář