Polabské sítě se probouzejí ze zimního spánku, máte se na co těšit

Zanechte nám komentář

Bez odpočinku závratný výkon nepodáte. Polabské sítě si ho dopřály do sytosti a výsledek stojí za to. Máme za sebou nadupaný týden, kdy se nápady na akce jen hrnuly. A protože my u nápadů nezůstáváme, máme pro vás nový harmonogram akcí. Aby toho nebylo málo, podařilo se nám navázat spolupráci se zbrusu novým staroboleslavským centrem, o kterém by měl vědět každý místní podnikatel.

K čemu je nám ve městě BoBr?

Nebudu vás dlouho napínat. Ve Staré Boleslavi se otevírá nové coworkingové centrum BoBr. Pokud nemáte při práci kde hlavu složit, dál už hledat nemusíte. BoBr má pro vás jednotlivá pracovní místa, celé kanceláře i zasedačku. Nenechte se ale mýlit, u nabídky židlí BoBr rozhodně nekončí. V rukávu má mnohem víc a prostředí nás okouzlilo.

 

Vyndejte notýsky, začínáme

Pokud jste konzervy jako já, vytáhněte notýsky. V opačném případě nastartujte svá elektronická zařízení a pište si 🙂

V pondělí 2. května si posvítíme na Google Apps s Ramonem Matyabou. Začínáme v 16:00 v coworkingovém centru BoBr. Akci pořádáme pod hlavičkou Google Business Group.

Ve středu 18. května nás čeká velkolepá minikonference pro podnikatelky. Čeká nás blok krátkých workshopů, potkáte se s významnými podnikatelkami z našeho regionu, okusíte koučink, ukázky líčení a prohlédnete si nové coworkingové centrum BoBr. Sejdeme se ráno v 9:30.

Ve čtvrtek 26. května k nám zavítá GBG Digitální garáž. Série vzdělávací akce se koná ve významných městech České republiky, a to naše bude mezi nimi. Dozvíme se o novém vzdělávacím programu společnosti Google, který je zaměřený na online marketing. Začínáme v 18:00. Místo ještě upřesníme.

Na červen je v plánu dlouho očekávaná webová analytika s Honzou Tichým. Těšte se, brzy se dozvíte víc 🙂

Tímto náš výčet prozatím končí. Podrobnosti i přihlašování se právě vaří a my vám dáme zavčas vědět.

Hezký začátek jara!

Veronika z Polabských sítí

Napište nám komentář