e-mail: my@polabskesite.cz

 

Pro facebookové fanoušky jsme připravily stránku Polabské sítě, kde nám můžete poslat zprávu.

Máte jasnou představu, co s námi chcete řešit? Můžete napsat přímo povolaným osobám!


Olga Fábry

olga

Olga je kreativní duší našeho projektu. Je autorkou naší grafické identity a zároveň tvůrkyní našich webových stránek. Z každého, byť i nepěkného textu, dovede vyrobit kousek, na který je radost pohledět. Jejím dílem se můžete pokochat na stránkách odolgy.cz.

Pište na olga(at)polabskesite.cz, volejte 723 618 900

 

 

Veronika Kubrichtová

veronika

Veronika se snaží skládat slova tak, aby to Olga nemusela dohánět pouze grafickou podobou. Komunikuje se všemi, koho se náš projekt nějak týká  – s účastnicemi, podporovateli, poskytovateli i propagátory. Jejím dalším počinem je nezisková organizace Úsměv mámy, z.s. A protože nechce žít o chlebu a vodě a na rodičovské kupodivu nezbohatla, věnuje se textům také profesně.

Pište na veronika(at)polabskesite.cz, volejte 777 607 877


 

 

Další možností jak nás kontaktovat nebo si přihlásit odběr pozvánek na naše akce je tento formulář:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

Chci dostávat e-mailem pozvánky na akce Polabských sítí

Zaškrtutím souhlasím se zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona 101/200 Sb., o ochraně osobních údajů (v platnom znění) v uvedeném rozsahu (jméno, email). Údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou sloužit pouze k účelům zasílání informací Polabským sítím.
Souhlas je možné kdykoliv odvolat prostřednictvím emailu : my(at)polabskesite.cz. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou.