Konference pro ženy si vysloužila další opakování

Zanechte nám komentář

Původně jsme v  coworkingovém centru BoBr plánovali menší setkání jednoduchého rázu. Období příprav nás ale zastihlo v rozjařené náladě, a tak se naše fantazie rozjela naplno. Výsledkem byla minikonference, kterou jsme si užili nejen my. A kterou určitě ještě zopakujeme.

Slohovku „Jaké to bylo“ necháme na další akci a dáme slovo přímo našim účastnicím.

„Veru, děkuji za příjemnou akci. Ráda jsem se zúčastnila.“ (Komentář Veroniky: „I když bych si ráda přiřkla všechny zásluhy za super akci, musím se přiznat, že je dílem mnoha lidí. Za milá slova každopádně díky!“)

„Skvělá akce, už se těším na příště :-)“

(Náš komentář: „Příště určitě bude!!!“ :-))

Dnes skvělá partička aktivních, úspěšných a mimořádných žen na Minikonferenci v novém coworkingovem centru ve Staré Boleslavi. Děkuji Veronika Kubrichtová za pozvání a Vašemu sdružení Polabske sítě s Olga Fábry, za to co děláte i všem dámám, které se u nás stavily v “ naší kanceláři Mary Kay“.

Děkuji za pozvání na včerejší Velkolepou minikonferenci podnikatelek do Brandýsa nad Labem. Jsem moc ráda, že jsem mohla přispět svou „troškou do mlýna“ s tématem „Jak si vybrat partnera do podnikání“. Atmosféra byla báječná :-).

A kdy že bude další opakování? Přece za rok 🙂

Napište nám komentář