Jsme otevřená skupina, která se věnuje rozvoji, podpoře podnikatelských aktivit a síťování našich členů. V současné době se scházíme v dámském kruhu v Brandýse nad Labem, ale do budoucna se rozhodně nebráníme přesahu.

Naše skupina vznikla na dvou základech. Prvním z nich je projekt Ženy umí podnikat, který probíhal v našem městě v režii mateřského centra Brandýský Matýsek. Projekt byl po všech stránkách přínosný a zanechal po sobě mnoho nadšených žen. A právě ty tvoří základ naší skupiny.

Druhým důležitým momentem bylo jedno osudové podzimní setkání uprostřed polabských polí. Slovy jedné ze zakladatelek:

„Potkaly jsme se s Olgou (druhá zakladatelka) naprosto nečekaně uprostřed naší městské zeleně, tedy na poli. Obě jsme měly zkušenost s projektem Ženy umí podnikat, slovo dalo slovo a domluvily jsme se, že se pokusíme vdechnout život neoficiálnímu pokračování projektu. Než jsme došly na konec polní cesty, měly jsme hotový stručný plán a bylo jasné, že k něčemu dojde. A tak se také stalo.“

Další události již měly rychlý spád. Co bychom ještě rády zdůraznily je to, že jsme se rozhodly vydat cestou otevřené skupiny. Zveme mezi sebe i další ženy a každou novou zájemkyni rády uvítáme.

A čemu se konkrétně věnujeme?

  • Pořádáme různé akce – rozvojové, vzdělávací i zcela neoficiální /neformální
  • Podporujeme navazování kontaktů našich účastnic
  • Provozujeme informační web
  • Pracujeme na rozvoji našich podnikatelských projektů (ale není podmínkou nějaký mít)

Kolik to stojí?

Většina našich akcí je bezplatná. Snažíme se využít především vnitřního potenciálu náší skupiny a zatím to funguje. V případě, že bude na programu nějaká placená akce, bude cena vždy uvedena v pozvánce. Placené mohou být i některé další služby, které nezajišťujeme samy (jako je hlídání dětí). Vždy však budete upozorněny předem. Čím ale přispět rozhodně můžete, jsou vaše zkušenosti a znalosti.

Jak se přidat?

Je to jednoduché. Přihlašte se na některou z našich akcí. Nebo nám napište a my vás budeme pravidelně zvát na všechny naše akce.

Kdo stál u zrodu?

  • Olga Fábry – odbornice, která působila jako grafik a webový designer v rámci projektu Ženy umí podnikat, nyní na volné noze ráda přijme vaše zakázky týkající se grafiky nebo webů – http://odolgy.cz
  • Veronika Kubrichtová – copywriter a lektor seminářů zaměřených na IT, můžete se u ní vyškolit třeba na to, jak ovládat excel a word – http://www.pusobive.cz
  • a jako odborný konzultant byla přizvána Věrka Severinová – autorka konceptu Podnikatelské wellness, které probíhalo v rámci projektu Ženy umí podnikat

Naše proběhlé akce:

Datum Čas Název / místo konání
20.09

14:00 - 17:00

Začínáme zvesela

KrisKros Café, Brandýs nad Labem
Prázdniny se chýlí ke konci, ale nám to nevadí, protože se už těšíme na další sezonu Polabských sítí. Odstartujeme ji velkolepě kávovým dýchánkem.

21.06

14:00 - 17:00

Pojďme na kafe:-)

KrisKros Café, Brandýs nad Labem
Konec školního roku zakončíme posezením u kafe - neformální akce

10.06

9:30 - 12:00

Kulatý stůl - osobní značka

Zámecká kočárovna, Brandýs nad labem
Každá z nás je něčím jedinečná, úžasná a zajímavá.

06.06

9:00 - 16:00

Business fotografie vol. 2

Brandýský Matýsek, Brandýs nad Labem
Další možnost, jak získat profesionální fotografie - tentokrát se pokusíme fotit i venku.

29.05

9:30 - 12:00

Branding – pro ty, kteří chtějí budovat svou značku

Zámecká kočárovna, Brandýs nad labem
Kurz je určen všem, kteří vědí, co je marketing, uvědomují si důležitost značky a chtějí svou značku nastavit, ale neví, jak na to.

15.05

9:30 - 12:00

Nastartujte mozek!

Zámecká kočárovna, Brandýs nad labem
Interaktivní a zábavný seminář, na kterém si můžete anonymně otestovat svou krátkodobou paměť!

1 2 3 4 5 6