Na Týden podnikání v Polabí Barack Obama nepřijel!

Zanechte nám komentář

„Týden podnikání, konající se ve dnech 14.-20. listopadu 2016, je součástí největší celosvětové události na podporu podnikání Global Entrepreneurship Week, kterou podporuje řada významných osobností jako Barack Obama, princ Charles nebo Richard Branson. V roce 2015 se do ní zapojilo více než 8 000 000 účastníků ve 160 zemích světa. Hostitelskou organizací je pro Českou republiku European Leadership & Academic Institute (ELAI). “

Tak zní oficiální slova organizátora a i proto, jsem si z do názvu vypůjčila bývalého amerického prezidenta. Takže i když nepřijel Barack, ba ani nám e-mail od něj nepřišel, postaraly jsme se o účastnice akce samy. I když jsme se totiž snažily, aby akce byla pro podnikatelky a i pro podnikatele, sešly jsme se v příjemném prostředí KrisKros Café jen my, ženy.

Od pořadatele akce jsme dostaly desky s materiály a rozhodně se dostalo na všechny:) Kromě známých tváří jsme se setkaly i s podnikatelkou z Milovic, která úspěšně vede restauraci Férovka. Večer probíhal v duchu výměny zkušeností a kontaktů, došlo i na novou řadu čelenek Bjez.

Akce zkrátka proběhla v neformálním příjemném duchu a my se budeme těšit na další setkání s vámi.

 

Olga

 

Napište nám komentář