Google Apps ve Staré Boleslavi – šok pro Olgu, inspirace pro ostatní

Zanechte nám komentář

Po delší přestávce jsme se pustili do další série vzdělávacích akcí pod hlavičkou Google Business Group. Ani tentokrát jsme se nevyhnuli dobrodružným pasážím, avšak vše jsme zdárně vyřešili. Do našeho organizačního týmu přibyla nová posila, tentokrát v pánském provedení. Na naše akce to má blahodárný vliv.

Proč se Olga málem zhroutila?

První sešlost nové série GBG akcí byla věnována hlavním nástrojům  Google Apps. Dva dny před plánovanou akcí byl můj sobotní „odpočinek“ narušen zoufalým telefonátem od Olgy. Náš přednášející je nemocný a nepřijede, máme prý akci zrušit. Olga už mi nejspíš v těžkých chvilkách volat nebude, neb jsem ji uchlácholila tím, že akci v žádném případě zrušit nemůžeme. Můj necitlivý přístup však přinesl své ovoce.

Olze se podařilo v rekordním čase urvat nového přednášejícího, Daniela Tocháčka z Prahy. Daniel bude v Polabských sítích oblíben už navždy, protože nám vytrhl veliký trn z paty. Jeho přednáška navíc byla velmi příjemná i přínosná a budeme se snažit, aby k nám zase někdy přijel.

Kdo je nový v naší organizační partě?

Asi vás zajímá, kdo přibyl do naší organizační party. Je to Jirka Sládek z nového CoWorkingového centra BoBr, kde se teď některé naše akce konají. Jirka je mužem činu, což prokázal přímo na akci věnované Google Apps. Před centrem si našel útočiště neukázněný řidič autobusu, který zablokoval účastníkům veškerá místa na parkování. My s Olgou jsme na něj tupě zíraly, ale Jirka šel rovnou do boje. Po jeho zásahu autobus okamžitě odjel.

autobus

Protože už jsem poměrně dlouho žádnou akci neorganizovala, vyrazila jsem na místo pouze s kabelkou a kávičkou. Že se nosí také prezenční listina, jsem dávno zapomněla. Naštěstí nám opět pomohl Jirka, díky kterému teď víme, že se nás na akci sešlo 12. Musím říct, že ideální počet.

A to je z dnešního hlášení vše.

Příště se sejdeme na Velkolepé minikonferenci pro podnikatelky, kde toho bude vážně hodně. Peněženky nechte doma a dorazte, těšíme se na další příjemné setkání!

Za Polabské sítě Veronika Kubrichtová

Napište nám komentář