nahrávám mapu....

Datum a čas

  

21.06

18:00 - 20:00

Místo konání akce

KrisKros Café

Typ akce


O čem to bude:

V průběhu přednášky vás Honza Tichý během dvou hodin zavede do světa webové analytiky. V první části se dozvíte, co všechno spadá do oblasti webové analytiky, jaké nástroje se pro to využívají a proč byste to vlastně vůbec měli celé u svého webu řešit.

V druhé polovině akce se pak seznámíte s nejrozšířenějším nástrojem pro návštěvnickou analytiku, tedy Google Analytics. Poznáte alespoň v základním rychlém přehledu jeho funkce a praktické možnosti využití. Na konci akce bude určitě dostatek prostoru pro případnou diskuzi, vaše dotazy a konkrétní problémy.

 

Profil přednášejícího:

Jan Tichý vede analytickou, konzultační a vývojářskou společnost Medio Interactive a školicí agenturu Medio Akademie. Je zkušeným přednášejícím na různých veřejných i individuálních školeních z oblasti internetového marketingu, webové analytiky a vývoje aplikací. Je oficiální Google Certified Trainer a také Google Partner Academy Regional Trainer, je držitelem certifikátu Google Analytics Individual Qualification a jeho firma je Google Analytics Certified Partner. V rámci poradenské činnosti se zabývá zejména datovou analytikou, business intelligence, optimalizací obchodní výkonnosti webů, SEO, linkbuildingem a internetovým marketingem obecně. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, v minulosti pracoval jako vedoucí projektů a vedoucí SEO oddělení v agentuře H1.cz.
Akce je zdarma po předchozím přihlášením níže ve formuláři. Počet míst je omezen kapacitou kavárny.
 


Přihlášení na akci:

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.